Реєстрація, ліквідація підприємств та громадських організацій

Реєстрація та ліквідація підприємств ТОВ


Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю під ключ

Реєстрація благодійної організації


Реєстрація підприємств ТОВ – це складний процес, який вимагає дотримання всіх процедур і правил, що передбачені законодавством України. Завдяки проходженню реєстрації, підприємство включається в єдиний державний реєстр юридичних осіб, і фірма знаходить певні права та обов'язки. Після проходження реєстрації, компанія може починати повноцінну підприємницьку діяльність.

Реєстрація підприємства ТОВ проводиться виключно державними реєстраторами   в спеціальних районних державних адміністраціях, які визначаються   за місцезнаходженням юридичної особи. Для компаній з такою формою власності, як ТОВ мінімальний статутний капітал становить 1 мінімальну зарплату і вноситься, як грошовими коштами, так і майном. Реєстрація підприємства ТОВ - це важливий процес, який вимагає певних знань в законодавстві та економіці, саме тому цей процес варто довірити професіоналам.

Юридична компанія Прайм Бізнес-Клас проводить швидку реєстрацію підприємств ТОВ і готує низку документів, які дозволять почати Вашу діяльність. Такий документ, як Статут повинен не тільки враховувати всі останні зміни в законодавстві, але складатися без помилок. Фахівці нашої компанії складуть юридично грамотний статут для ТОВ, а також всі підготують необхідні для реєстрації документи.

Ліквідація підприємств ТОВ не менш складний процес, який передбачає послідовне проходження всіх передбачених законодавство   етапів.


Існують наступні необхідності проведення ліквідації ТОВ:

  • Ліквідація ТОВ за рішенням власника;
  • Ліквідація підприємств ТОВ за рішенням суду;
  • Ліквідація ТОВ шляхом продажу-перепродажу;
  • Банкрутство підприємства за рішенням власника або його боржника;
  • Через зміну власника або засновників;
  • Шляхом злиття або поглинання;
  • Ліквідація підприємств ТОВ з ініціативи Державної Податкової Інспекції України.

Для початку коректної ліквідації підприємства слід підготувати такі документи, як: оригінал свідоцтво про державну реєстрацію, оригінали установчих документів, документи з банків про рух грошових коштів та інші документи.

Юридична компанія Прайм Бізнес-Клас швидко, грамотно і не дорого проводить процедуру ліквідацію ТОВ згідно чинного законодавства України.