Логотип компанії

Професійно зареєстрований таварний знак – логотип


Знак для товарів і послуг

Безперечно, логотип – легальний товар, який може надати його власнику безліч переваг.

Слід звернути Вашу увагу, що реєстрація товарного знаку (логотипа) обумовлена досить широким колом позитивних факторів. Головним з яких є захист підприємства від незаконних дій або недобросовісної конкуренції інших учасників господарської діяльності у сфері надання послуг.

Знак — це позначення, за яким товари і послуги одних осіб відрізняються від однорідних товарів і послуг інших осіб.

Право власності на знак засвідчується свідоцтвом. Свідоцтво України на знак для товарів і послуг є офіційним охоронним документом, що видається від імені держави уповноваженим на це органом.

Логотип Компанії "Прайм Бізнес-Клас" - це насамперед дзеркало безперечного, професіонального досвіду, який включає у себе дорогоцінні традиції у бездоганну призму юридичної справи.

Логотип представлений у формі щита, що символізує правовий захист. В середині щита розміщено лінії округленої форми, які не скріплюють коло між собою, тобто незавершені кола в кількості трьох штук, які в сукупності символізують динамічний рух.

Заливка всередині логотипу представлена у двох відтінках: по — краю форми щита — золотистий колір з темно — золотистого перехід у світло — золотистий, всередині щита, зображення незавершених кілець — золотистого кольору на зеленому фоні.

В нижній частині щита розміщена стрічка із загостреними кінцями з обох її сторін, з написом “Прайм Бізнес — Клас”. Надпис виконаний у відтінку: золотистого кольору.

Прайм Бізнес - Клас
З повагою,
Колектив Юридичної компанії “Прайм Бізнес-Клас”