Судова практика

Представництво інтересів юридичних та фізичних осіб у суді


юридична діяльність.jpg

Юридична компанія «Прайм Бізнес-Клас» надає повний спектр послуг при вирішенні господарських спорів будь-якої складності, а також здійснює представництво інтересів клієнта в:

 

При цьому Компанія в інтересах Клієнта здійснює супровід судового процесу в цілому, так і на окремих його стадіях - в судах першої, апеляційної та касаційної інстанціях. Працівники нашої компанії представляють інтереси Клієнта не лише в судових органах, а й надає послуги на всіх стадіях виконавчого провадження, зокрема, забезпечує виконання судових рішень.

 

Основні принципи роботи компанії

  • Конфіденційність;
  • Справедливість;
  • Добросовісність і розумність;
  • Чесність та порядність;
  • Практичність.

 

Чому наші спеціалісти та фахівці?

 

  • Достатній рівень практичних знань та досвіду дозволяють уникати «підступів» в претензійно - позовній діяльності, а також прогнозувати перебіг подій на етапах представництва інтересів;
  • Знання професійних тонкощів дозволяють досягнути успіху в судових справах;
  • Індивідуальний підхід та конфіденційність при співробітництві з Вами – один з основних принципів нашої Компанії.

 

Юридичну діяльність компанії «Прайм Бізнес - Клас» можна охарактеризувати як особливий вид соціальної діяльності. Особливість відповідальності, складність юридичної процедури, значущість правових наслідків юридичної роботи здійснюється та реалізується кваліфіковано та на професійній основі за допомогою фахівців різного профілю правової роботи, із власною системою професійних знань, оціночних критеріїв, професійного етикету, глибокому переконанні у винятковому призначені права і законності для громадян, суспільства, держави.

Ми пропонуємо професійні правові послуги господарських, цивільних, трудових та адміністративних сферах.

Господарське право. Компанія розглядає справи про банкрутство, справи про стягнення заборгованості; справи про захист права власності суб’єкта господарювання; справи про визнання господарського договору недійсним або про розірвання господарського зобов’язання; справи про захист суб’єктів господарювання від недобросовісної конкуренції, тощо.

Цивiльне право. Фахівці компанії Прайм Бізнес Клас надають професійне представництво інтересів клієнта в судах загальної юрисдикції (визнання договорів недійсними;стягнення коштів по договорам позики, розписках; відшкодування матеріальної (майнової) та моральної шкоди, в т.ч. згідно Закону України “Про захист прав споживачів”; захист честі та гідності; визнання права власності; захист права інтелектуальної власності.

Сімейне право. Юридична допомога у виконанні рішень суду; стягнення аліментів; надання правової допомоги при розірванні шлюбу його поновлення; встановлення режиму окремого проживання подружжя; розподіл спільної власності подружжя; позбавлення батьківських прав; поновлення батьківських прав; усиновлення дітей, що проживають на території України іноземними громадянами.

Житлове право. Підготовка проектів договорів відчуження жилих будинків, квартир, нежилих приміщень; правовий аналіз наданих документів на предмет наявності потенційних ризиків для клієнта при придбанні чи відчуженні нерухомого майна; юридична допомога при приватизації державного та комунального майна; правовий аналіз конфліктних правовідносин.

Адмiнiстративне право. Оскарження рішень, дій, бездіяльності державної влади та місцевого самоврядування, їхніх посадових та службових осіб.

 

Слід зауважити про те, що окремі види господарської діяльності підлягають ліцензуванню, як правовий захід, встановлено порядок їх ліцензування, державний контроль у сфері ліцензування, відповідальність суб'єктів господарювання та органів ліцензування за порушення законодавства у сфері ліцензування.

Фахівці та спеціалісти Юридичної компанії «Прайм Бізнес-Клас» пропонують повний спектр юридично - правових послуг у сфері ліцензування господарської діяльності, допомогу в формуванні вичерпного переліку документів, проведення незалежної експертизи документів на відповідність нормативно – правовим актам, подання на розгляд, отримання ліцензії у строки визначені законодавцем України.

Ми переконані у винятковому призначенні права і законності для суспільства, тому кваліфіковано користуємось юридичним інструментарієм при розв´язанні юридичних проблем в ім´я захисту прав і законних інтересів громадян.
З повагою,
Колектив Юридичної компанії «Прай Бізнес-Клас»
прайм бізнес-клас