Про компанію Прайм Бізнес Клас

Єдиною перешкодою здійсненню ваших планів на завтра можуть бути ваші сьогоднішні сумніви. (Рузвельт)

Про нашу діяльність

Розпочинаючи з 2008 року ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ «ПРАЙМ БІЗНЕС - КЛАС» сформувала багаторічний досвід та юридичну практику у здійснені господарської діяльності.

Надання професійних та кваліфікованих юридичних послуг, шляхом інформаційних, консультаційних, юридичних та професійних порад, складення процесуальних документів, аналіз договірної документації на відповідність діючим нормам чинного в Україні законодавства, представництво інтересів фізичних та юридичних осіб (резидентів та нерезидентів) у органах державної влади, підприємств, установ, організацій, громадянами та ін. дає змогу нам претендувати на професійне визнання.

Юридична компанія «ПРАЙМ БІЗНЕС - КЛАС» - це професійно – сформований колектив спеціалістів, які спеціалізуються у сфері корпоративного, господарського, цивільного, трудового, адміністративного права.

Спеціалісти Юридичної компанії реалізують кваліфіковані юридичні консультування Клієнтів із можливістю отримання витягів із чинного в Україні законодавства, надання можливості здійснення юридично – обґрунтованого оформлення документів, надання пропозицій, щодо господарської діяльності підприємства, виробничої та економічної спроможності до участі виконання робіт, надання послуг, а також при необхідності за участі та згодою Клієнта прийняття управлінських рішень з наданням відповідних рекомендацій, сприяння у вирішенні інших питань.

Кожен з наших Клієнтів, щиро довіряють нашим спеціалістам та надають право нам, ведення своїх поточних справ, які включають в себе підготовку: листів, звернень, запитів, підготовка відповідей на листи та звернення, вимоги органів державної влади, місцевого самоврядування, обґрунтовані відповіді на претензії, скарги, оформлення змін, перереєстрація змін у статутних документах, формування пакета документів для отримання дозволів, погоджень, рішень, ліцензії, квот та ін.

Найвищі стандарти та оцінка надання правових послуг сприяють вчасному виконанню поставлених перед нами завдань, реалізації перспективних проектів, залученню надійних партнерів, здобуття міцного досвіду, а також безперечно – успішної практики.

Юридична компанія «ПРАЙМ БІЗНЕС - КЛАС» здійснює діяльність за загальновизнаними світовими стандартами юридичної практики. Законність та гнучкість прийнятих рішень, гарантована якість наданих послуг, професійний та індивідуальний підхід до співпраці з кожним нашим Клієнтом, гнучка цінова динаміка у вирішенні вартості надання юридичних та правових послуг – саме ці фактори складають успішність Колективу Юридичної компанії «ПРАЙМ БІЗНЕС - КЛАС».

Слід зазначити про те, що Ваше право для нас обов’язок дотриматись найвищих критеріїв надання послуг. Дотримання умов гарантує нам спільні можливості досягнення успіху, перемоги, прибутковості, прозорості та партнерства.


З повагою,

прайм бізнес-клас