Сфера юридичної діяльності

Послуги компанії "Прайм Бізнес-Клас"


Юридична компанія Прайм Бізнес-Клас – це гармонійне поєднання юридичного досвіду і високого професіоналізму. Висококваліфіковані фахівці Прайм Бізнес-Клас швидко і якісно вирішують питання будь-якої складності і надають повний комплекс правових послуг для реалізації підприємницької діяльності.

  • Багаторічна судова практика дозволяє не тільки швидко і коректно знайти юридично грамотне рішення суперечок будь-якої складності, але й передбачає представництво інтересів клієнта в господарських або адміністративних судах. Знання професійних тонкощів і індивідуальний підхід дозволяють досягти успіху навіть у найскладніших судових справах.
  • Розробка документації та екологічний аудит – це одна з послуг юридичної   компанії Прайм Бізнес-Клас, яка передбачає розробку та погодження проектної документації ОВНС (Оцінка впливу на навколишнє середовище). Крім того, ми надаємо юридичний супровід проектної документації, а так само проводимо незалежний екологічний аудит для законного продовження господарської діяльності.
  • Послуги з ліцензування – це своєчасна і кваліфікована допомога в отриманні ліцензії на господарську діяльність. Підприємницька діяльність, пов'язана з виробництвом, а також торгівлею певного товару, що не рідко, вимагає документи державного зразка, які зможуть засвідчити право на здійснення господарської діяльності. З юридичною компанією Прайм Бізнес-Клас Ви максимально швидко отримаєте необхідну ліцензію для Вашого бізнесу. Крім того, ми надаємо нормативно-правові акти у сфері ліцензування, які містять норми права, які класифікуються за сфері та по термінам діяльності, а так само за юридичною силою.
  • Послуга Дозвіл-Узгодження-Рішення від компанії Прайм Бізнес-Клас передбачає підготовку всіх необхідних документів   для реалізації діяльності на виробництві. Фахівці компанії допоможуть отримати дозвіл на користування надрами, складуть листи роз'яснення якого узгодження, а також допоможуть отримати дозвіл на початок робочого процесу підвищеної небезпеки та на розміщення відходів.


Досвід роботи і висока кваліфікація фахівців нашої компанії дозволяє здійснювати сертифікацію, реєстрацію, та ліквідацію підприємств максимально швидко і якісно. Крім того, ми проводимо реєстрацію прав на об'єкти нерухомості.

Юридична компанія Прайм Бізнес-Клас – це послуги високої якості від кращих спеціалістів і тільки доступні ціни.

Прайм Бізнес - Клас
З повагою,
Колектив Юридичної компанії “Прайм Бізнес-Клас”