Сертифікат відповідності

sert.jpg

Як отримати сертифікат відповідності на продукцію?


  1. Заявником за погодженням з органом з сертифікації робіт визначитися із схемою сертифікації заявленої продукції;
  2. Сформувати заявку для визначення обсягу проведення робіт із сертифікації;
  3. Підготовка та подача необхідної документації для сертифікації, що додається до заяви, відповідно до переліку документів необхідних для сертифікації та отримання сертифіката відповідності.

Замовити послугу

Порядок підтвердження відповідності продукції/товарів за переліком продукції може бути проведений за скороченою програмою.

Сертифікат відповідності - документ, який підтверджує, що продукція, системи якості, системи управління якістю, системи екологічного управління та персонал відповідає встановленим вимогам конкретного стандарту чи іншого нормативного документа, визначеного законодавством.

Результатом проведення сертифікації у разі позитивного рішення призначеного органу з оцінки відповідності Вам видається сертифікат відповідності, зразок якого затверджений центральним органом виконавчої влади або експертний висновок.

Тому, сертифікати та їх копії видаються на офіційних бланках, що мають голограмні та інші ступені безпеки. Звертаємо Вашу увагу, що на бланках можуть видаватися сертифікати на певну продукцію, яка не входить до затвердженого Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні, тобто відбувається Добровільна сертифікація. Сертифікація на добровільних засадах може провадитися також органами із сертифікації, уповноваженими на провадження робіт у законодавчо регульованій сфері.

При наявності Сертифіката відповідності, значно простіше оформити документацію щодо реалізації, ввозу і вивозу продукції.

До сертифіката відповідності можуть додаватись Додаток за встановленою формою. Додатки додаються до сертифіката відповідності у разі розширення асортименту, номенклатури що визначаються кількістю. Зміна додатків до сертифікатів відповідності не допускається, видається новий сертифікат відповідності з новим додатком.