Ліцензія на будівельні роботи

Ліцензія на будівництво під ключ

 

будівельная ліцензія

Ліцензування будівельної діяльності та контроль за додержанням ліцензійних умов здійснюється Державною архітектурно - будівельною інспекцією та її територіальними органами.

Умови та порядок надання юридичних послуг щодо отримання ліцензії на будівельну діяльність

Термін отримання ліцензії: 14 робочих днів (з моменту формування повного пакету документів);
Вартість послуг отримання ліцензії: договірна;
Строк дії ліцензії становить: 5 (п'ять) років.

Замовити послугу

Ліцензія - документ державного зразка, який засвідчує право ліцензіата на провадження зазначеного в ньому виду господарської діяльності протягом визначеного строку у разі його встановлення Кабінетом Міністрів України за умови виконання ліцензійних умов.

Ліцензіат - суб'єкт господарювання, який одержав ліцензію на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню.


Як отримати ліцензію на будівельні роботи?

При отриманні ліцензії надається додаток до неї підписуються керівником органу ліцензування або його заступником та скріплюються печаткою цього органу.

Кожному відокремленому структурному підрозділу, який провадитиме будівельну діяльність на підставі виданої суб'єкту будівельної діяльності ліцензії, орган ліцензування видає засвідчені ним копію ліцензії та додатка до неї, про що вноситься запис до журналу реєстрації виданих ліцензій. Засвідчена органом ліцензування копія ліцензії є документом, що підтверджує право відокремленого структурного підрозділу суб'єкта будівельної діяльності на провадження будівельної діяльності.

Завірена органом ліцензування копія ліцензії є документом, що підтверджує право відокремленого структурного підрозділу суб'єкта будівельної діяльності на здійснення будівельної діяльності.

Отримати ліцензію на будівництво досить просто якщо вчасно звернутися за допомогою до фахівців.

Термін дії ліцензії на будівництво складає: 5 (п'ять) років.

Для суб'єктів будівельної діяльності, які отримують її вперше, - 3 (три) роки.

Суб'єкти господарської діяльності при здійсненні будівельної діяльності зобов'язані дотримуватися вимог чинного законодавства та інших нормативно - правових актів, що регулюють цю діяльність.

 

Кодифікатор будівельних робіт

Звичайно, при отриманні будівельної ліцензії необхідно провести великий спектр кропіткої праці, в процесі якої виникає безліч запитань, порядку підготовки документації, проведення експертизи та пошуку відповідних спеціалізованих фахівців, які відповідатимуть насамперед Вашим інтересам, необхідності Компанії та кваліфікаційним вимогам ліцензійних умов отримання ліцензії. Тому не зволікайте, та звертайтесь за дійсною професійною допомогою фахівців юридичної компанії, які вчасно, якісно, професійно та за короткі терміни керуючись практичним досвідом зможуть допомогти Вам та вашим партнерам по бізнесу.

Суб'єкти господарської діяльності при здійсненні будівельної діяльності зобов'язані дотримуватися вимог чинного законодавства та інших нормативно – правових актів, що регулюють цю діяльність.

Перерелік документів необхідних для отримання будівельної ліцензії під ключ